Naturalny wygląd i samopoczucie

Sekret jej urody

Hyamira® jest  doskonała  do wypełniania  konturów twarzy, dodając objętości  miejscom, najbardziej  pożądanym,  jak usta  oraz przywrócenie utraconej objętości twarzy.

Elastyczna i gładka skóra  jest jednym z sekretów pięknej twarzy, niestety z wiekiem skóra traci swoją elastyczność  i objętość . W miarę  upływu lat i starzenia organizmu, coraz widoczniej pojawiają się  zmarszczki i fałdy. Piękny i  młody wygląd może być przywrócony, poprzez zwiększenie objętości skóry.

Z Hyamira® można odmłodzić swój wygląd poprzez przywrócenie utraconej objętości i wygładzenie  zmarszczek i fałdy od wewnątrz, ciesząc się niezmiennie świeższym i  bardziej młodzieńczym wyglądem. To takie proste .

Ale nie chodzi tylko o Anti -Aging. Można również zastosować  Hyamira ® w celu zwiększenia konturów twarzy. Tworząc  wysokie kości policzkowe i nos , o którym zawsze marzyłaś,  można powiększyć  usta by były  bardziej zmysłowe,  poprzez dodanie dodatkowej objętości.

Wypełniacz  jest niezwykle miękki  i elastyczny  - tak,  że nawet nie poczujesz jego obecności. Dzięki niemu Będziesz  wyglądać i czuć się świeżo i lepiej - i nikt nie musi wiedzieć, dlaczego !